Gran Canaria – Darüşşafaka Bahis Tahminleri

Gran Canaria – Darüşşafaka

Ev sahibi Gran Canaria 25 maçta elde etmiş olduğu 6 galibiyetle 14.sırada yer alıyor. Konuk ekip ise 3 galibiyetle son sırada ve göründüğü gibi iki takımda tabiri yerinde kullanacak olursak öylesine bir maça çıkacaklar.

Gran Canaria – Darüşşafaka 14.03.2019 Perşembe, 23:30

Haftalardır Daçka için aynı şeyi söylüyoruz. Bu sene performans anlamında oldukça sıkıntılı bir durumda olan takım zaten son sıraya demir atarak, nasıl bir durumun içinde olduğunu net bir şekilde göstermiş oldu. Bundan sonraki süreçtede bu takımın zaten galibiyet alması oldukça zor olacaktır. Rakip takımda Daçka’dan farklı bir pozisyon içinde değil. Aslında benzer özelliklere sahip iki takım karşı karşıya gelecekler ve kazanmak için sahaya çıkacaklar. Bunun yanı sıra iki takımda ligdeki konumları gereği rahat bir maç çıkaracaklardır. Bu da sayı  anlamında ortalamanın yüksek olacağına işaret ediyor. Tabi ev sahibi takımın kendi sahasında ve kendi seyircisi önünde oynayacak olması okları ev sahibine çevirecek.

  • Daçka Euro Lig de oynamış olduğu 25 maçta sadece 3 galibiyet elde ederek yoluna devam ediyor.
  • Daçka Euro Lig de son sırada yer alıyor.
  • Gran Canaria 25 maçta 6 kez galibiyetle tanıştı.
  • Gran Canaria bu ligde 14.sırada yer alıyor.

İki takımında son durumlarına baktığımızda yukarıda da belirtmiş olduğumuz maç belki de haftanın en önemsiz maçlarından biri olacaktır. Bu nedenle iki takımında oldukça rahat çıkacağı bir mücadelenin olması sayı ortalaması anlamında maçı etkiler.